Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Временска прогноза за среда

Go down

Временска прогноза за среда

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 16:15

Времето во Македонија денеска, според метеоролозите ќе биде претежно тивко и студено. Во текот на денот се очекува сончево време, со мала облачност, како и со слаб доумерен западен ветер.
Минималните температури ќе се движат од минус 13 до минус 4, а максималните од 2 до 6 степени.

Во Скопје се очекува сончево време со мала до умерена облачност. Минималната температура ќе се спушти до минус 10, а дневната ќе достигне 2 степена./

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот