Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Косово бара поддршка од В.Британија за членство во ОН

Go down

Косово бара поддршка од В.Британија за членство во ОН

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 16:13

Претседателот на Собранието на Косово Јакуп Красниќи побара од Велика Британија да продолжи да ги поддржува напорите на Косово за влез во ОН, јавуваат локалните гласила.Красниќи во Лондон се сретна со претседателот на Долниот дом на британскиот парламент Џон Берков.

Тој побара британска влада да ја поддржи стратегијата на властите од Приштина и Меѓународната цивилна канцеларија за интеграција на северно Косово

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот