Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кучиња на смрт го растргнале својот сопственик во Словенија

Go down

Кучиња на смрт го растргнале својот сопственик во Словенија

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 16:08

Три кучиња од расата булмастиф во вторникот вечерта на смрт го растргнале својот сопственик на улица во Љубљана.Полицијата едното куче го убиле на лице место, а другите две се наоѓаат под контрола, пренесе агенцијата СТА.

Истите три кучиња пред две години на улица нападнале случаен минувач кој едвај се спасил . Поради овој настан сe води судски процес за обештетување.

Пoсле тој напад, на опасните кучиња им беше одредено задржување во прифатилиште, но подоцна му беа вратени над сопственикот со одредени строги услови за нивнo чување.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот