Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Се родило јагне со две глави, пет нозе и две опашки

Go down

Се родило јагне со две глави, пет нозе и две опашки

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 15:48

На една британска фарма се родило необично јагне со две глави, пет нозе и две опашки. Прво ги шокирал сопствениците, а потоа ги растажил бидејќи починал по извесно време.

[You must be registered and logged in to see this image.]

На фарма во Дунбал се родило необично јагне. Сопственикот на фармата Валпол, Стив Вилис бил во шок кога излегло јагнето од утробата на мајката.

Животното починало неколку минути подоцна откако било прережана папочната врвца.

"Сопругата и јас помагавме околу породувањето на овцата бидејќи имаше проблеми во бременоста. Кога јагнето почна да излегува видовме две глави. Тоа беше вистински шок, особено во раните утрински часови" - кажал сопственикот на фармата кој во својата 30 годишна работа немал видено такво нешто.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот