Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Куче згазнало на пушка која испукала куршум во ловџијата

Go down

Куче згазнало на пушка која испукала куршум во ловџијата

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 15:47

Калифорниски ловџија на патки настрадал откако неговото верно куче случајно згазнало на пушката која испукала куршум во неговиот грб.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Неименуваниот 53 годишен маж ловел во околината на Лос Банос, Калифорнија.

Завршил со ловот па ја спуштил пушката за да го собере пленот. Неговата црна лабрадорка во тој монет случајно згазила на пушката. Тој ги заборавил сигурносните упатства, па бил испукан куршум во неговиот грб.

За среќа неименуваниот ловџија нема посериозни повреди и добро заздравува во болницата во Лос Банос.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот