Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Го славела одличниот успех од матурата со дечкото и го убила

Go down

Го славела одличниот успех од матурата со дечкото и го убила

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 15:45

Велшката ученичка Кетрин Мек Грат (19) го славела одличниот успех од матурата со дечко и. Откако пијани се вратиле дома, тврди дека тој ја нападнал...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Откако цела вечер го славела одличниот успех од матурата Кетрин го убила Алун Томас (22). Умрел на кујнскиот под во август минатата година.

Полицијата тврдела дека таа го убила во самодобрана откако тој ја нападнал. Пред Судот во Кардиф во вторникот кажала дека не се чувствува виновна. Немало сведоци, па поротата мора да одлучува по изјавите на Кетрин.

Кетрин и Алун заедно пиеле, се вратиле дома и тргнале да јадат пица. Откако Кетрин ја извадила пицата од фрижидер Алун драстично го променил расположението. Таа тврди дека тој почнал да ја вика "Царус" и ја бутнал на фотељата од дневната соба. Почнал да ја тепа и ја гризнал за прст.

Судењето продолжува...

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот