Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Студентка ја продала својата невиност за 32 илјади американски долари

Go down

Студентка ја продала својата невиност за 32 илјади американски долари

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 15:44

Новозеландска 19 годишна студентка, која на интернет ја понудила својата невиност на аукција, ја продала за 32 илјади долари.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Студентката која ја поставила понудата на страницата idee.co.nz, изјавила како парите и требаат за школарина и примила повеќе од 1200 понуди. Новозеландскиот закон по ова прашање е немоќен и таа може да оствари својот план.

„Ја прифатив понудата која ги надмина моите очекувања,“ изјавила младата жена на таа страница и се заблагодарила на сите кои учествувале во наддавањето.

Новозеландскиот весник Хералд ја пренел изјавата од Брус Пилброу, од новозеландската организација „Родители“, во која тој ја изразил својата „страшна тага“ за начинот на кој младата жена одлучила да го финансира своето образование.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот