Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Legion (2010) | TS | x264 | 700MB

Go down

Legion (2010) | TS | x264 | 700MB

Пишување by GBL on Вто Фед 02 2010, 21:19http://www.imdb.com/title/tt1038686/

General Information:
Complete name : Legion 2010 TS x264
Format : MPEG-4
File size : 694 MiB
Duration : 1h 29mn
Overall bit rate : 1 082 Kbps

Video:
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Video Codec : H264
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Bit rate : 950 Kbps
Width : 720 pixels
Height : 304 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 23.976 fps
Resolution : 24 bits

Audio:
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format version : Version 4
Format profile : LC
Bit rate : 128 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz

hotfile.com/list/294307/3a278ac

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот