Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

VA - I Want My 80’s (2009)

Go down

VA - I Want My 80’s (2009)

Пишување by GBL on Вто Фед 02 2010, 20:48Disc 1
01. Cheap Trick – Surrender 04:16
02. Rick Springfield – Jessies Girl 03:17
03. Scandal – The Warrior 03:50
04. Loverboy – Notorious 04:41
05. Toto – Rosanna 04:01
06. Mr. Mister – Kyrie 04:26
07. Hall & Oates – Maneater 04:33
08. Men At Work – Be Good Johnny 03:36
09. Starship – We Built This City 04:55
10. Bonnie Tyler – Holding Out For A Hero 05:49

Disc 2
01. Rick Astley – Never Gonna Give You Up 03:31
02. The Pointer Sisters – Im So Excited 04:56
03. Deniece Williams – Lets Hear It For The Boy 04:23
04. Billy Ocean – Get Outta My Dreams, Get Into My Car 04:39
05. Dead Or Alive – You Spin Me Round (Like A Record) 03:17
06. Terence Trent DArby – Wishing Well 03:33
07. Cyndi Lauper – I Drove All Night 04:11
08. Til Tuesday – Voices Carry 04:22
09. Paul Young – Everytime You Go Away 04:27
10. Air Supply – Making Love Out Of Nothing At All 05:41

hotfile.com VA-WM80.zip.html

или

rapidshare.com VA-WM80.zip

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот