Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Placebo - Live At Gloria (2009)

Go down

Placebo - Live At Gloria (2009)

Пишување by GBL on Вто Фед 02 2010, 20:47DISC 1
1. Kitty Litter [ 3:55]
2. Ashtray Heart [ 4:04]
3. Battle For The Sun [ 6:51]
4. For What Its Worth [ 3:42]
5. Soulmates [ 5:45]
6. Speak In Tongues [ 5:58]
7. Cops [ 4:40]
8. Every You Every Me [ 5:27]
9. Julien [ 5:17]
10.Special Needs [ 3:40]
11.Neverending Why [ 5:23]
12.Devil In The Details [ 4:47]
13.Happy Youre Gone / Meds [ 3:32]

DISC 2
1. Come Undone [ 6:32]
2. Special K [ 4:07]
3. Song To Say Goodbye [ 5:08]
4. Infra Red [ 4:52]
5. Bitter End [ 3:39]
6. Taste In Men [ 7:29]
7. Because I Want You (Instrumental) [ 3:23]
8. Song To Say Goodbye (Instrumental) [ 3:54]
9. Woulndt It Be Good (Live) [ 3:14]
10.Holocaust (Accoustc) [ 4:58]

hotfile.com Placebo-LAG.rar.html

или

rapidshare.com Placebo-LAG.rar

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот