Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Белград домаќин на Европската федерација за адвертајзинг продуценти

Go down

Белград домаќин на Европската федерација за адвертајзинг продуценти

Пишување by GBL on Вто Фед 02 2010, 16:01

Белград во наредните денови за прв пат ќе биде домаќин на Собранието на Европската федерација на адвертајзинг продуценти, соопшти Српската асоцијација на адвертајзинг продуценти.Проектот се реализира со поддршка на USAID за развој на конкурентноста на Србија.
На конференцијата ќе се говори за работењето на продуцентските куќи, ризиците во овој сектор и нивното менаџирање.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот