Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Остатоците од човечко тело на судска медицина

Go down

Остатоците од човечко тело на судска медицина

Пишување by GBL on Вто Фед 02 2010, 15:50

Најмалку пет дена ќе бидат потребни за да се утврди дали деловите од телото што во недела попладне беа пронајдени во Мариовско и припаѓаат на малата Ангела.На Институтот на судска медицина пристигнале горен дел од череп, неколку ребра, прамен од долга коса и парче долна тренерка. Од таму потврдуваат дека се работи за остатоци од детско тело.

ДНК ќе се зема од забчињата од горниот дел на черепот, а веќе била направена ДНК анализа кај родителите на малата Ангела Георгиеска што исчезна во јули минатата година.

„Постапката ќе трае најмалку пет дена бидејќи е многу тешка и комплицирана“ изјави за Макфакс професор доктор Алексеј Дума.

На остатоците од телото биле пронајдени траги од загриз, кои најверојатно биле направени по смртта.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот