Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Нимиц до крајот на февруари во Скопје

Go down

Нимиц до крајот на февруари во Скопје

Пишување by GBL on Вто Фед 02 2010, 15:47

Медијаторот во спорот со името Метју Нимиц до крајот на февруари ќе пристигне во посета на Македонија и Грција, изјави денеска шефот на македонската дипломатија Антонио Милошоски.
„Очекуваме посетата на медијаторот Нимиц да се случи кон крајот на февруари. Се усогласуваат датумите што би биле соодветни и за владата во Македонија и за владата во Грција“, изјави Милошоски по денешната средба со својот фински колега Александар Стуб.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот