Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ancestry(направи свое фамилиарно дрво)

Go down

ancestry(направи свое фамилиарно дрво) Empty ancestry(направи свое фамилиарно дрво)

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Окт 15 2007, 21:00

интересен сајт кој го најдов пред неколку дена има интересни работи дури може да се направи и свое фамилиарно дрво па се надевам ќе ве заинтересира колку и мене
http://www.ancestry.com/?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ancestry(направи свое фамилиарно дрво) Empty Re: ancestry(направи свое фамилиарно дрво)

Пишување by Kosta on Нед Окт 21 2007, 05:54

Ја префрлив темава во Интернет. (мислам на соодветното место)

Иначе си напраив дрвце интересно изгледа, само што не си знам прадедовци и прабаби Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : ancestry(направи свое фамилиарно дрво) Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ancestry(направи свое фамилиарно дрво) Empty Re: ancestry(направи свое фамилиарно дрво)

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Ное 12 2007, 02:32

haha i jas naparviv do ke so znam LOL
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ancestry(направи свое фамилиарно дрво) Empty Re: ancestry(направи свое фамилиарно дрво)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот