Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Барселона:Манчестер Јунајтед најгледан спортски настан во 2009-та

Go down

Барселона:Манчестер Јунајтед најгледан спортски настан во 2009-та

Пишување by GBL on Пон Фед 01 2010, 18:46

Финалето во Лигата на Шампионите во 2009-тата година помеѓу Барселона и Манчестер Јунајтед бил најгледан спортски настан во изминатата година.
Според истражувањето на ИФФХС финалето во Лигата на Шампионите минатата година го проследиле дури 109 милони луѓе. Тоа го прави најгледан спортски настан за минатата година.

Истражувањето вели дека се повеќе се зголемува публиката во Азија, а финалето во Лигат на Шампионите добива се повеќе популарност во изминатите години.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот