Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Галијани демантира размена Јанкуловски за Мансини

Go down

Галијани демантира размена Јанкуловски за Мансини

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 01 2010, 17:01

Потпретседателот на Милан, Адриано Галијани демантира дека може да се случи размена со Интер, Јанкуловски за Мансини.
Медиумите пишуваа дека е можна размена помеѓу Милан и Интер, Марек Јанкуловски за Амантино Мансини.
Галијани вели дека оваа размена е премногу паметна за да се случи.
"Гледајќи ги потребите на двата клуба, тоа изгледа како паметно решение" - изјави Галијани за Sky Sport Italia.
"Но токму затоа тоа нема да се случи".
Милан синоќа пропушти да му се доближи на Интер откако одигра само 1-1 против Ливорно, натпреварот на Нероазурите беше одложен.
"Многу лошо. Можевме да му се доближиме на Интер на шест бода, но топката не сакаше да влезе во мрежата".
"Штета што ја пропуштивме можноста, но ајде да гледаме на ова
позитивно, ние сеуште сме второ место и имаме натпревар за играње" -
заврши Галијани.
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот