Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Манчестер Сити прави последен обид за ангажман на Фернандо Гаго

Go down

Манчестер Сити прави последен обид за ангажман на Фернандо Гаго

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 01 2010, 16:57

Манчестер Сити прави последен обид пред затворањето на преодниот рок за ангажман на Фернандо Гаго од Реал Мадрид.

Менаџерот на Манчестер Сити, Роберто Манчини силно посакува ангажман на Фернандо Гаго.
Тие веќе испратија една понуда која беше одбиена, фудбалерот сака да
замине, но Реал Мадрид не е многу заинтересиран за негова продажба.

Агентот на Гаго, Марцело Ломбиља, открива дека Сити испратиле и последна понуда па сега чекаат одговор од Реал Мадрид".
"Манчестер Сити денеска ќе ја презентира последната понуда и потоа
се ќе зависи од одговорот на Реал Мадрид" - изјави Ломбиља за Daily
Mirror.

Сепак мала е веројатноста Реал Мадрид да го ослободи Фернандо Гаго иако тој не е во плановите за стартниот тим на Пелегрини.
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот