Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Дејвид Бекам станува стрип херој

Go down

Дејвид Бекам станува стрип херој

Пишување by GBL on Нед Јан 31 2010, 18:32

Следното лето на киосците ќе можете да ја купите биографијата на Дејвид Бекам илустрирана со живи бои и текст во „балончиња“: англискиот фудбалер ќе стане стрип јунак.Живописниот живот на 34-годишниот англиски репрезентативец на иновативен начин ќе им биде претставен на љубителите на стрипот.

Изданието ќе се занимава најпрво со неговиот пат кон славата во младите денови и кариерата во Манчестер Јунајтед. Нема, меѓутоа, да бидат заобиколени ниту неговата врска и бракот со Викторија Бекам, како ни авантурата со Ребека Лос.

По Мики Маус и Доналд Дак - сега дојде време и за Дејвид Бекам.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот