Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Тери останува капитен на Челзи

Go down

Тери останува капитен на Челзи

Пишување by GBL on Нед Јан 31 2010, 16:23

Менаџерот на Челзи, Карло Анчелоти е категоричен дека нема намера да го одстрани Џон Тери од капитен на тимот.Италијанецот дури и остана изненаден од новинарските прашања по тој повод. Стручњакот е убеден дека независно од работите кои се случуваат во личниот живот на англичанецот.

Џон Тери вчера го постигна и победоносниот погодок за лондонскиот тим во натпреварот против Барнли.

„Нема потреба да се коментира тоа прашње во однос на капитенската лента во тимот на Челзи. Немам представа зошто ме прашувате такви пршања. СИте во итмот имаат потполна доверба во Џон Тери. ДЕнес тој повторно докажа колку е важен за нас како во одбраната така и при постигнувањето на погдоци“, изјави Анчелоти.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот