Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Челзи најави целосна поддршка за својот капитен Тери

Go down

Челзи најави целосна поддршка за својот капитен Тери

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Саб Јан 30 2010, 17:08

Екипата на Челзи вели дека ќе му даде целосна поддршка на Џон Тери
откако медиумите го обвинија играчот дека имал љубовна афера со
девојката на еден поранешен соиграч

Капитенот на Челзи на 22 јануари на приватно рочиште издејствувал Судот
да им забрани на медиумите да објавуаат стории од неговиот приватен
живот.

Но Врховниот Суд во Лондон вчера ја тргна ваквата забраната што ја
издејствуа Тери во обид да ги сопре новинарите од објавувањаето на
сторија според која Тери имал љубовна афера со девојката на соиграчот
од Англиската репрезентација, за кого се верува дека е Вејн Бриџ.


Ваквата контроверзија само ги подгреа шпекулациите дека Тери може да
остане без капитенската лента во Англија доколку обвинувањата се
покажат како точни.


Екипата на Челзи веднаш застана зад својот играч и Сините најавија дека ќе му дадат целосна поддршка на играчот.

“Ова е лична работа на Џон Тери.” – рече портпаролот на Челзи.

“Клубот на Тери и неговото семејство ќе им ја даде целата поддршка потребна за справување со ова.”
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот