Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

АЈМО СВИ У LEVEL :P

Go down

АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by Ivcak on Сре Окт 10 2007, 23:38

A ISTO TAKA KOJ E ZA POSLE 12 odnosno 00:00 neka poveli vo diskotekata LEVEL koja sto se naoga karsi srednata gimnazija JBT ( ova za onie so ne znaat :p ) a rasporedot e sledniov.....


Cetvrtok - Bravo Bend Razz
Petok - RnB and HiP Hop so Panco
Sabota - Housce nesto so Branchez


Koj saka gratisi za u Cetvrtok neka pise a isto i za sabota pa ke se dogovorime......


Последната промена е направена од на Сре Дек 05 2007, 03:36. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by Butterfly on Сре Дек 05 2007, 03:06

Епа ај ќе видам ако може и ќе навратам некој ден, зашто да не. Very Happy
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by Ivcak on Сре Дек 05 2007, 03:37

Butterfly напиша:Епа ај ќе видам ако може и ќе навратам некој ден, зашто да не. Very Happy


Epa ajde vidi ti dur da vidis nova godina ke dojde Razz
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by borisd on Нед Дек 09 2007, 08:01

Јас бев петокот и имаше турбо фолк и се беа малишани, со еден збор КАТАСТРОФА!!!! ич не ми се свиѓаше! Скопјани ке ми се права нешо као граѓани, а на турбо фолк ми се забавуваат!!!
СВАШТА!
by the way им пукна цефката и имаше поплава Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Дек 09 2007, 13:55

Во Струга турбо фолкот е забранет со ЗАКОН Very Happy. Во Враништа не е.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by Butterfly on Нед Дек 09 2007, 17:09

Ivcak напиша:
Butterfly напиша:Епа ај ќе видам ако може и ќе навратам некој ден, зашто да не. Very Happy


Epa ajde vidi ti dur da vidis nova godina ke dojde Razz

Немаа еве планирам сега незнам многу тоа понуда има, незнам кој ден попрво да дојдам, хахах се зезам ивчо
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by borisd on Нед Дек 09 2007, 18:49

Vlado-Tornado напиша:Во Струга турбо фолкот е забранет со ЗАКОН Very Happy. Во Враништа не е.

Јас не реков дека Струга е поарна, ама примерот е кај вас!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by w0rt3x on Пет Дек 14 2007, 04:20

Ajmo site u level na cetvrt matura (3pati bev 3 pati od 5-8 odd decki imase si se zurkaa RazzSmile)

w0rt3x
Почетник
Почетник

Male
Sagittarius

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Orman
Ден на регистрирање : 2007-12-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by Kamasutra on Саб Дек 15 2007, 18:50

Ona koga bevme mislam deka bese Sitel Bambini Zhurka ne?Very Happy
avatar
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by Ivcak on Чет Дек 20 2007, 01:59

hihihihi stvarno ima kopiljaci decki ne idete u level u petok i sabota pocnaaa m nmali da idat
ako idete idete samo u cetvrtok e top na bravo bend ima postari a drugive denovi sranje Razz ajt poz
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by PsyTrip on Нед Фед 24 2008, 19:36

Ае на сениор т.е после 12 саат по полноќ нема малишана....
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈМО СВИ У LEVEL :P

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот