Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

"50 Cent" со голем бенд во живо

Go down

"50 Cent" со голем бенд во живо

Пишување by GBL on Саб Јан 30 2010, 02:16

Рап ѕвездата "50 Cent" на својата турнеја вклучи голем бенд за комплетен настап во живо. За прв пат во својата кариера....., најголемата рап ѕвезда на денешнината "50 Cent", го напушта традиционалниот начин на настап на рап музичарите: глас и пеење во живо следен од танчери и матрица, па на светската турнеја која го вклучува и Скопје, настапува со голем бенд комплетно во живо.

Сето ова е уште една гаранција дека на 31-ви март не очекува Голем спектакл во Скопје.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот