Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Go down

АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Ivcak on Сре Окт 10 2007, 23:29

DECKI KAKO SO GLEATE PAK POCNAA ZABAVI U ALO ALO I E MN JAKO PROSLATA SABOTA IMSAE EDNO 70% zeni Razz TAKA DA KOJ E P OZENITE DOJDETE MN E TOP I SUPER MUZICE PPUSTAAT....... NEMATE GAJLE DOJDETE U PTOK LI SABOTA LI NEZNAM SEA ZA CETVRTOK DALI RABOTI KE PRAsAM KE VI KAZAM ...... I TO DECKI KOJ E ZA POVELETE VE CEKAM TAMU
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by MaX on Чет Окт 11 2007, 01:05

Zabava praveti i vo Pizzerija ili Sendvicara so bese tamo....Kako prvo i prvo sedvis da se napies nesto kako covek na vtoriot sprat i normalno cadot od jadenjeto odit tamo i jas uste ednaska nema da stapnam tamo dur sum ziv deka se POSMRDEV.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Ivcak on Чет Окт 11 2007, 02:06

hahha ajdee pa ti so si prael be ..... btw zurkite se navecer i ne se praat pizi na zurka ko so znam Smile) samo pienje .....
i ne e sendvicara za tvoja informacija.....
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Kosta on Чет Окт 11 2007, 02:09

и башка горе е непушачи, а долу пушачи Smile. Тоа ич логика ми нема. Од долу само како си иде чадот горе Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by MaX on Чет Окт 11 2007, 02:20

Abe vo sekoj slucaj mestoto ne cini za zabava.Nema uslovi...
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Kosta on Чет Окт 11 2007, 02:21

MaX напиша:Abe vo sekoj slucaj mestoto ne cini za zabava.Nema uslovi...
Абе си пошол еднаш и одма нечини за забави huhuahahha

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by MaX on Чет Окт 11 2007, 02:38

Pa i da ti kazam toj 1sat sto go izgubiv vo toj kafic nema da go prebolam...
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Ivcak on Чет Окт 18 2007, 03:54

c cc pa ti **** si zatoa ...... dojdi u sabota i ke vidis kako e ...
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Kosta on Пон Окт 22 2007, 04:27

Ivcak напиша:c cc pa ti **** si zatoa ...... dojdi u sabota i ke vidis kako e ...

Ивчо без навредливи содржини Smile

READ THE RULES Smile - > http://najforumce.macedonianforum.net/-f1/-t57.htm

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by fiko-mk on Пон Ное 19 2007, 00:51

Kosta напиша:и башка горе е непушачи, а долу пушачи Smile. Тоа ич логика ми нема. Од долу само како си иде чадот горе Smile

Da ama ako pusat gore,cadot ke odi dole.Toa ti e zakon za zapazuvanje na impulsot neli verglavme toa cel semestar Fizika 1?Very Happy
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Kosta on Пон Ное 19 2007, 01:06

fiko-mk напиша:
Kosta напиша:и башка горе е непушачи, а долу пушачи Smile. Тоа ич логика ми нема. Од долу само како си иде чадот горе Smile

Da ama ako pusat gore,cadot ke odi dole.Toa ti e zakon za zapazuvanje na impulsot neli verglavme toa cel semestar Fizika 1?Very Happy
Very Happy:D:D:D haha не ми текна на тоа !!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 04:50

Kosta напиша:
fiko-mk напиша:
Kosta напиша:и башка горе е непушачи, а долу пушачи Smile. Тоа ич логика ми нема. Од долу само како си иде чадот горе Smile

Da ama ako pusat gore,cadot ke odi dole.Toa ti e zakon za zapazuvanje na impulsot neli verglavme toa cel semestar Fizika 1?Very Happy
Very Happy:D:D:D haha не ми текна на тоа !!

да ти бипппппппппппппппппп ФИЗИКА 1 и Марга
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Дек 03 2007, 03:33

Па овде наука се разврзала ... Абе Ало-Ало се реновира ...
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Butterfly on Сре Дек 05 2007, 03:05

Да да се реновира, само глупо тоа за пушачи непушачи
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Ivcak on Сре Дек 05 2007, 03:41

epa sae jebiga toa e mora da ima nesto takvo mada isti tasak e a pusaci a ne pusaci ali kolku da se rece Razz ja epten nepusam inace ke si pusev i gore hahahah cigrai mislam Razz
a btw da se renovira za Nova Godina pa bi trebalo da bide mn poubavo posle toa.....
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АЈДЕ ДЕЧКИИИИИ СИТЕ У АЛО АЛО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот