Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Охрид со повеќе снег од скијачките центри

Go down

Охрид со повеќе снег од скијачките центри

Пишување by GBL on Пет Јан 29 2010, 21:44

Снежната покривка во Охрид во четврток достигна 31 сантиметар и според Управата за хидрометеоролошки работи, таа била за неколку сантиметри повисока од снежната покривка измерена во скијачките центри низ Македонија.
Во Крушево вчера беа измерени 28 сантиметри од ново наврнатиот снег, а на Попова Шапка и на Маврово по 25 сантиметри.

Во другите градови беа измерени помалку од десетина сантиметри снег.

Според прогнозите, нови врнежи од снег ќе следуваат од понеделник, кога се најавува и значителен пад на температурите

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот