Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Анри сеуште не е подготвен за преселба во МЛС

Go down

Анри сеуште не е подготвен за преселба во МЛС

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пет Јан 29 2010, 15:40

Напаѓачот на Барселона, Тиери Анри вели дека сеуште не размислува за преселба во МЛС.

Анри најави дека посакува пред крајот на кариерата да заигра во МЛС, но
32-годишниот фудбалер вели дека во моментов размислува само на
Барселона.
"Ништо конкретно не е дискутирано со Њујорк Ред Булс" - изјави легендата на Арсенал за France Football.
"Сега за сега, единствено размислувам на Барса и посакувам да го одработам целиот договор, до јуни 2011".
Поранешната ѕвезда на Астон Вила и сегашен фудбалер на Њујорк Ред
Булс, Хуан Пабло Анхел претходно изјави дека Анри би бил идеален за МЛС.

"Доколку ми дадете можност да изберам еден фудбалер кој би требало да дојде тука, тоа ќе биде Тиери Анри без двоумење".
"Тој би бил феноменален, не само за Њујорк, туку и за целата МЛС организација" - изјави Анхел.
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот