Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Останувам во Манчестер Јунајтед

Go down

Останувам во Манчестер Јунајтед

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Чет Јан 28 2010, 21:35

Напаѓачот
на англиската репрезентација Вејн Руни за "Сан" изјави дека нема намера
да го напушти својот актуелен клуб Манчестер Јунајтед и покрај многуте
понуди.

Реал Мадрид и Барселона покажаа интерес за моментно
најдобриот стрелец во Премиер лигата со 19 постигнати голови на 22
одиграни мечеви, кој само минатиот викенд постигна четири гола против
Хул.

"Секогаш постојат шпекулации и убаво е да слушнеш дека
така големи клубови се интересираат за твоите услуги. Но како што кажав
веќе повеќе пати до сега јас и понатаму останувам играч на Манчестер
Јунајтед" изјави Руни и така ја отфрли можноста после Кристијано
Роналдо да биде и втората голема ѕвезда што ќе замине од Манчестер
Јунајтед.

"Освоивме три титули по ред а на никој претходно не
му успеало четири пати да ја освои титулата, ние ќе пробаме да ја
испишеме историјата" заврши одличниот напаѓач на "Црвените ѓаволи".
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот