Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Dota

Go down

Dota

Пишување by Kosta on Чет Мај 17 2007, 02:36

Една од најпопуларните и најиграните мапи на Warcraft 3. What a Face Сега за сега најнова верзија е 6.45 али во последно време излагаат се нови и нови верзии.
Последната верзија може да се земе на:
http://www.getdota.com

Дали некој знае кај можам да најдам едитор за да можам да ја отворам Dota?!
Овдека имате доста интересни работи:

http://www.securegamers.com/shadowfrench/


Многу досега ми го барале и Topaz Chat за Battle net. Еве го:
http://files.filefront.com/topazchat704exe/;5446873;/fileinfo.html

Ако имате некои проблеми при нагодување на Topaz Chat слободно кажете го вашиот проблем се надеваме дека ќе успееме да ви помогнеме.


Последната промена е направена од на Нед Мај 20 2007, 01:39. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Ivcak on Саб Мај 19 2007, 16:24

E koki so si rasipan znaci ... vika aj da vidam so ima na stranat asosi ja pisal i so da vidam... Smile koj te ucese taka be a MAPHACK A eeeeeeeeee Smile)))
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Саб Мај 19 2007, 16:49

Па сите користат Maphack ти гарантирам а ако не користат ти ќе си користиш и ќе си ги редиш Laughing . А на gg - client не знам дали ќе работи !!? Има доста интересни работи на страната. Namespoofer e добар да си стаиш каков сакаш nick и тоа може и у боја cyclops
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Ivcak on Пон Мај 21 2007, 13:20

e na GG idi i probaj da napraijs mapcheck mozda ke ti uspee ali ke vidis posle nekoj den kako ke ti aknat moderatorite bance i cel mesec da ne mozes da igras Smile)) hihiih
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Нед Јун 03 2007, 15:17

па ако сакате може да играме со мапхак али не ви препорачувам...

поради, тоа што секоја банлиста ги зачувува реплеите кои подоцна се прегледуваат(се разбира од некој фанатик) а после следи бан дури и на бнет.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Нед Јун 03 2007, 15:31

Sargeras напиша:па ако сакате може да играме со мапхак али не ви препорачувам...

поради, тоа што секоја банлиста ги зачувува реплеите кои подоцна се прегледуваат(се разбира од некој фанатик) а после следи бан дури и на бнет.
За pg има фанатици со ги гледаат replay и може да те фатат и да јадеш бан. Али затоа ќе си го користиш мапхакот за дота и нема изгледа да гледа replay некој од дота и плус ти ќе се праис малце дека немаш мапхак. Не да одиш одма по хероите.

Ама џабе се ова кога баттле нет го смена patch - от и нема се уште мапхак за овој patch. Затоа нешо почнав да победвам на pg. Laughing
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Саб Јун 09 2007, 16:02

Излезе нова верзија на дота (6.44b) и има 6 нови херои Laughing

http://www.getdota.com/
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Сре Јун 27 2007, 17:49

Нова верзија 6.45 (www.getdota.com)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Чет Јун 28 2007, 23:37

bate so me "filus" ni eden od tie 4 mirrori ne ja dava
mi dava nekoja si ti Just Another Warcraft 3 map i ne me prima vo igra
koga i da vlezam se dldira
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Goran - Gogo on Вто Aвг 07 2007, 01:38

Jas moram da kazam da ne igrate so ovoj kosta posto koristit map-hack:twisted:
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Пон Aвг 13 2007, 21:13

dobro
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Саб Aвг 18 2007, 03:01

Goran - Gogo напиша:Jas moram da kazam da ne igrate so ovoj kosta posto koristit map-hack:twisted:

E sega jas da ti kazam neso :

Pred nekoj den eden mnogu me iznervira zaso go koristese map hackot i toa bese zabelezitelno. Napraiv replay i report na serverot i barav da go baniraat. A adminot posle nekoj den mi odgovori deka toa e dozvoleno. Ako ne veruvas odi na serveron od eurobattle.net i ke vidis deka map hackot e dozvolen. Ne e dozvolen samo za PG (resavanje).

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Goran - Gogo on Саб Aвг 18 2007, 03:32

Kosta напиша:
Goran - Gogo напиша:Jas moram da kazam da ne igrate so ovoj kosta posto koristit map-hack:twisted:

E sega jas da ti kazam neso :

Pred nekoj den eden mnogu me iznervira zaso go koristese map hackot i toa bese zabelezitelno. Napraiv replay i report na serverot i barav da go baniraat. A adminot posle nekoj den mi odgovori deka toa e dozvoleno. Ako ne veruvas odi na serveron od eurobattle.net i ke vidis deka map hackot e dozvolen. Ne e dozvolen samo za PG (resavanje).

more to ti e pederska igra pa ti ako si peder igraj so mh...
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Ivcak on Саб Aвг 25 2007, 18:50

hahha epa koa ste tasaci igrajte i ponatamu na battle net ... idi probaj na ggc upali MH i ke vidis so ke ti se desi :p
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by borisd on Саб Сеп 08 2007, 08:14

lele od koga dojdov vo ova skopjevo zver se naprajv za dota Very Happy:D:D:D
DotA = Sickness
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Пон Сеп 10 2007, 21:52

hmm da da vistinata ja kazuva NAIX NA AP
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Сре Сеп 19 2007, 08:45

Ivcak напиша:hahha epa koa ste tasaci igrajte i ponatamu na battle net ... idi probaj na ggc upali MH i ke vidis so ke ti se desi :p

Ivcak има MH и за gg- ако не веруваш ќе ти го постирам тука Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Вто Јан 06 2009, 22:48

avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Нед Јан 11 2009, 23:59

haha Аце :thumbup1:

Дај да се собериме да удриме една.

кој знае да игра на форумов дота ?...

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by GBL on Сре Јан 27 2010, 14:35

јас ахаха Very Happy

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот