Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Наскоро бесплатна навигација на телефоните на Нокиа

Go down

Наскоро бесплатна навигација на телефоните на Нокиа Empty Наскоро бесплатна навигација на телефоните на Нокиа

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Сре Јан 27 2010, 23:53

Наскоро бесплатна навигација на телефоните на Нокиа Img55111423Сличен случај како на Google кој овозможи бесплатна навигација на некои уреди, таков чекор направи и Нокиа.
Нокиа
на сопствениците на мобилни телефони со оваа марка ќе им овозможи
бесплатна навигација насекаде во светот и бесплатно упатство за
активирање на услугата.

Услугата ќе биде достапна во 74 земји на 46 јазици, а ќе содржи детални карти на 180 држави.

Со овој чекор таа ќе покрие 20 милиони корисници насекаде во светот со
што дефинитивно ќе направи најголем пробив на пазарот на мобилна
телефонија.BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Наскоро бесплатна навигација на телефоните на Нокиа Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот