Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Таткото на Марек Хамшик: Мојот син нема ништо со италијанската мафија

Go down

Таткото на Марек Хамшик: Мојот син нема ништо со италијанската мафија

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Сре Јан 27 2010, 23:28

Таткото на Марек Хамшик, ги негираше сомнежите дека неговиот син има
контакти со италијанската мафија откако воСлики од Хамшик, Фабио Канаваро и Роберто Карлос со италијански мафијашки босови се појавија во медиумите.
Во ресторан во Наполи, Марек Хамшик бил сликан со Дон Доменико Пагано кој важи за еден од поголемите мафијаши во Италија.
Во весниците се пијавија и слики од Фабио Канаваро и Роберто Карлос сликани на други локации во Италија со членови на мафијата.
Таткото на Марек Хамшик се обидува да ги демантира контактите на неговиот син со мафијата.
"Зборував со Марек за сликите" - изјави Ричард Хамшик.
"Мојот син не е сигурен кога и каде се направени тие слики. Има
многу фанови кои бараат автограм од него и сакаат да се сликаат секој
ден, тој не може да ги препознае кои се мафијаши а кои не".

"Тој беше запрепастен од објавувањето на оваа слика, и нема ништо со италијанската мафија" - заврши таткото на Марек. медиумите осамнаа слики на
фудбалерот со членови од неаполското подземје.
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот