Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Руни: Не планирам да си заминам

Go down

Руни: Не планирам да си заминам

Пишување by GBL on Сре Јан 27 2010, 20:11

Вејн Руни изјави дека моментално, ниту пак на лето, не планира да го напушти Манчестер Јунајтед."Шпекулации секогаш постојат, а тоа што најголемите клубови се распрашуваат за мене ми ласка. Но, како што веќе изјавив неколку пати до сега, јас сум играч на Манчестер Јунајтед и среќен сум овде", изјави Руни за Сандеј Тајмс.

Шпекулациите за заминувањето на Руни од Олд Трафорд се појавија кога во јавноста испливаа податоците за огромниот долг на Манчестер Јунајтед.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот