Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Google Chrome, верзија 4.0

Go down

Google Chrome, верзија 4.0

Пишување by GBL on Сре Јан 27 2010, 20:01

Програмерити на гоогле ја завршија новата верзија на "Google Chrome 4.0" верзијата за сега е наменета само за корисниците за "Windows" а за Linux , Mac ке мора да причекаат за надоградба .Најголем новитет во новатa верзија на прелистувачот на Google е опцијата за користење на екстензии, а паралено со новата верзија претставена е и страницата за екстензии на која се наоѓаат повеќе од 1.500 додатоци за Chrome.


http://www.google.com/chrome

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот