Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Димовски на работен состанок со претставници на Федерацијата на фармери

Go down

Димовски на работен состанок со претставници на Федерацијата на фармери

Пишување by GBL on Сре Јан 27 2010, 19:56

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Љупчо Димовски денеска ќе одржи работен состанок со претставници на Федерацијата на фармери во Република Македонија.На состанокот, што ќе се одржи во Mинистерството, ќе се разговара за финансиската поддршка на земјоделците за годинава, за актуелните состојби во земјоделското производство и за предлозите на Федерацијата на фармери кои се однесуваат на критериумите за остварување право на финансиска поддршка во делот на сточарското производство.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот