Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Препорачај книга, која книга ја читате во моментов

+14
Goran - Gogo
Nola
~The Vampire~
Maxxis
Александар
mary_jane
fiko-mk
bonte
HalfGrown_IDIOT
VILJUSKAR
NIN
1MM0rtalis
borisd
MaX
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Empty Re: Препорачај книга, која книга ја читате во моментов

Пишување by SteelTemplar Пон Фед 18 2008, 20:16

Eragon, prvata i vtorata kniga, najdobrata trilogija na site vreminja (spored mene), podobra i od lord of the rings.

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Вратете се на почетокот Go down

Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Empty Re: Препорачај книга, која книга ја читате во моментов

Пишување by mary_jane Вто Мар 04 2008, 09:25

Пред некој ден ја завршив Дваесеттата сопруга, феноменална љубовна драма, и Последна Опомена, оваа книга ми ја фалеа многу меѓутоа морам да признаам дека бев разочарана, почетокот на книгата ветува многу но при крај затупуе бааги и сосема го менува правецот на приказната...моментално ја читам Играј,Играј,Играј на почеток сум некаде, до 80 стр. станува збор за некој бид на научна фантастика...досадна во секој случај, чисто сумљам дека ќе ја дочитам Smile
Се на се земено,изминатиот месец прочитав некои 10 книги Smile
mary_jane
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Вратете се на почетокот Go down

Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Empty Re: Препорачај книга, која книга ја читате во моментов

Пишување by SteelTemplar Вто Мар 04 2008, 18:17

Magick Without Tears ili Magika bez solzi od Alister Krouli.... no comment lud coek, genij...

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Вратете се на почетокот Go down

Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Empty Re: Препорачај книга, која книга ја читате во моментов

Пишување by jelena Сре Апр 02 2008, 23:04

The Idiot- Достоевски
а во моментот ја читам Наркомани Раскажуваат- Гаља Маринова
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Empty Re: Препорачај книга, која книга ја читате во моментов

Пишување by MaX Чет Апр 10 2008, 04:47

Во моментов се спрамам да ја читам Папокот на светот по втор пат Very Happy
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Empty Re: Препорачај книга, која книга ја читате во моментов

Пишување by ...always on my own... Нед Јан 04 2009, 22:01

*Razgovor so spinoza- 2 pati mi e citana Smile
*TAka zboruvase zaratustra - nice..... mmmm... najubavo nesto so go imam procitano vo zivotot... 3 pati ja imam citano, i lagam pak sega Wink
*od Og Mandino se dobri
*paulo Koeljo- koja i da ja procitate-nema da zgresite Smile site mi se citani i.....no comment Wink
*Kopjeto na sudbinata isto taka nesto dobro i poucno
*Sidni Seldon- ako ste za nesot so se cita u eden zdiv Smile
*Tibetska kniga na zivotot i smrtta
*Vencavka so buda....dobro romance

A momentalno citam avtobiogravija na frojd Smile

...always on my own...
Почетник
Почетник

Female
Aquarius

Расположение : Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Relaxed
Треснал Глупости : 23
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : strumica
Ден на регистрирање : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Препорачај книга, која книга ја читате во моментов - Page 2 Empty Re: Препорачај книга, која книга ја читате во моментов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот