Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Учителка станала порно ѕвезда

Go down

Учителка станала порно ѕвезда

Пишување by vlado_sk on Сре Јан 27 2010, 12:38

[You must be registered and logged in to see this image.]
Учителка од Тревис незадоволна од работните услови одлучила да ја смени професијата.

Италијанската учителка никако неможела да најде стална работа.

Од година на година ги менувала школите и никогаш не знаела што ја чека на есен кога ќе започне школската година.

И здосадил ваквиот начин на работа па решила да ја промени професијата. Почнала да работи како порно глумица со користење на уметничкото име Мишел Лио.

Мишел потекнува од нормална фамилија, но несигурната работа и постојаната промена на работното место ја излудувале, па во договор со сопругот и ќерката се одлучила на овој потег.

Сопругот ја подржува во се, па дури и станал и менаџер, а ќерката која е тинејџерка само се смеела и не се замарала многу околу работните обврски на нејзините родители.

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Учителка станала порно ѕвезда

Пишување by vlado_sk on Сре Јан 27 2010, 12:38

доста грдичка ама се снаоѓа во животот , си нашла работа...

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот