Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Од убод од пчела се онесвестил и се разбудил во погреба

Go down

Од убод од пчела се онесвестил и се разбудил во погреба

Пишување by vlado_sk on Сре Јан 27 2010, 12:35

[You must be registered and logged in to see this image.]
Стар полјак доживеал шок откако се разбудил во сандак. Лекарите биле уверени дека 76 годишниот Џозеф Гузу умрел од срцев удар откако го убодела пчела, па го прогласиле мртов.

Неговата сопруга Лудмила кажала дека не и се верувало дека нејзиниот сопруг починал, но сепак лекарите го покриле со бел чаршаф. Три часа подоцна дошле од погребното и го затвориле во сандак.

Вработен во погребното Дариус Чагон кажал дека го чул Џозеф кога викал и тропал по сандакот откако бил доведен во мртовечницата.

Подоцна Џозеф бил однесен во болница каде бил задржан неколку дена и добил извинување од лекарот кој го прогласил за мртов. Старецот по излегувањето од болницата го почастил Дариус бидејќи му го спасил животот.

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот