Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кој има најдобра задница во Холивуд?

Go down

Кој има најдобра задница во Холивуд? Empty Кој има најдобра задница во Холивуд?

Пишување by vlado_sk on Сре Јан 27 2010, 03:07

Кој има најдобра задница во Холивуд? Img98337056
Убаво обликувана задница е моден детал по кој копнеат жените, а го обожаваат и мажите. Затегната, заоблена и стегната задница е причина за истакнување, а ја поседуваат Џеј Ло, Ева Мендез и многу други.

Надалеку прочуена и често прозивана, најдобра задница има латино дивата Џенифер Лопез.

Таа е првата селебрити убавица која својот задник го осигура на голема сума пари, при тоа рушејќи ги табуата за ‘‘Голема задница‘‘ од која што жените до тогаш се срамеа.
Кој има најдобра задница во Холивуд? Gazinja-holivud-najpoznati-01
Џеј Ло со гордост го истакна својот задник, кој за некои беше предмет на страст, а за други беше и остана преголем.

Следна на списокот за најдобра задница е Ким Кардашиан.

Горда на своите облини, со задоволство ги истакнува, а со својот изглед не се вбројува во слабите старлети, туку напротив покажува дека ја има насекаде, толку колку што мажите посакуваат.
Кој има најдобра задница во Холивуд? Gazinja-holivud-najpoznati-02
Музичката дива Бијонсе обожава да ги истакне своите облини во оскудни костими за време на настапите, како и во провокативни кратки фустанчиња на црвениот килим.

Горда на својот изглед, се засмева на преслабите ѕвезди кои се изгладнуваат, а својата одлична линија ја одржава со танц и здрава исхрана.

Помеѓу најдобрите холивудски задници спаѓаат и оние на Ева Мендез и глумицата Џесика Алба. Ева своето газе го покажа во рекламите за Келвин Клајн. Нејзиниот задник не е ни преголем ни премал, а убавицата со својот егзотичен изглед е на самиот врв за најубава задница.
Кој има најдобра задница во Холивуд? Gazinja-holivud-najpoznati-03
Младата мајка Џесика Алба за себе мисли дека воопшто не изгледа секси, но и покрај тоа во ретките прилики кога го покажала својот задник, дала до знаење дека тоа е сепак најомилениот дел од нејзиното тело, како за неа така и за нејзиниот сопруг.

Малото, затегнато и без целулит газе на Џесика Алба заслужено се наоѓа на листата на најпосакувани задници за секоја жена.

Ниската, но убаво градена глумиза Ева Лонгорија Паркер, исто така може да се пофали со добро газе. За тој дел од нејзиното тело е заслужна природата како и физичките активности.
Кој има најдобра задница во Холивуд? Gazinja-holivud-najpoznati-04
Најубавиот задник меѓу манекенките и припаѓа на Алесандра Амбросио која често го покажува во моделите за долна облека на Викторија Сикрет. Иако слаба, сепак долгоногиот ангел, Алесандра е горда сопственичка на цврста и заоблена задница.
Кој има најдобра задница во Холивуд? Gazinja-holivud-najpoznati-05

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот