Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Pitt и Jolie не се разделуваат

Go down

Pitt и Jolie не се разделуваат

Пишување by GBL on Сре Јан 27 2010, 02:09

Вестите дека Brad Pitt и Angelina Jolie се разделуваат, експресно го обиколија светот. Но, People.com водејќи се според добро проверени извори, објави дека гласините за разделбата на најпопуларната двојка воопшто не се точни.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Еден од изворите изјавил дека се е во ред со славната двојка, а друг извор изјавил дека тоа се само бесмислици објавени од Британски таблоид.

Дека овие гласини се неточни може да сведочи и романтичната вечера која ја имала славната двојка на вториот ден од Новата година во Францускиот ресторан "Le Perigord". Извор на People.com кој бил во ресторанот, изјавил дека се забележувала желбата на Pitt и на Jolie да бидат сами, да не бидат вознемирувани од никој и било прекрасно да се види колку се тие заљубени.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот