Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Судска казна поради прегласен секс

Go down

Судска казна поради прегласен секс

Пишување by vlado_sk on Вто Јан 26 2010, 21:42

Британката Керолин Картрајт судот во Њукасл ја осуди на осум седмици затвор условно бидејќи ја прекршила судската одредба вревата која ја произведува за време на сексот да ја сведе на прифатливо ниво.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Судијката по прислушувањето на делот на тонскиот запис, сфатила во каква неволја се нејзините соседи бидејќи е обвинета дека „не вложува никаков труд да стивне“ за време на сексот. Соседите вревата ја опишуваат како „натприродна“, како некој некого да убива. Иако 48-годишната Керолин барала судската одлука да се укине, судијката била одлучна.

„Затворската казна е неопходна за да ве увериме и наведеме работите да се променат. Доколку повторно го нарушувате јавниот ред, казната нема да биде условна и ќе морате во затвор“, рече судијката.

Обвинетата во својата одбрана повикала на британскиот закон кој поединечно гарантира „почитување на приватниот и семејниот живот“, а рекла и дека колку и да се труди, нивото на врева за време на сексот со својот сопруг не може да го намали.

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот