Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Џејмс Камерон ќе снима „Аватар 2“

Go down

Џејмс Камерон ќе снима „Аватар 2“

Пишување by vlado_sk on Вто Јан 26 2010, 21:38

Режисерот на мега хитот „Аватар“, Џејмс Камерон откри нови детали од вториот дел на филмот, со што призна дека снимањето продолжение на овој мегахит од секогаш било дел од неговиот планови, објави магазинот „Е!“.
[You must be registered and logged in to see this image.]
„Планиравме продолжување на филмот и продолжување на ликовите. Всушност, тоа беше дел од оригиналниот договор сп 'Твенти Сенчери Фокс'“, рече Камерон.

Тој вели дека планира да потроши уште повеќе пари од оние што беа потрошени за првиот дел на филмот.

„Планираме да потрошиме уште повеќе пари градејќи го светот и сите дигитални карактери и дигитални билки, дрвја и планини“, изјави Камерон.

Тој истакна дека тоа не е исто како на обичен филмски сет на кој кога еднаш нешто направите ќе урнете и ќе оставите многу смет во студиото.

Иако со нетрпение го очекува датумот на излегување на филмот, Камерон вели дека се уште мора да смисли добра приказна, што засега не го сторил.

„Имам нацрт приказна, но морам да направам сценарио, така што ќе ми треба време. Не ги купувајте своите билети се уште“, вели славниот режисер.

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот