Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Матераци: Верувам дека го насмеав Берлускони

Go down

Матераци: Верувам дека го насмеав Берлускони

Пишување by GBL on Вто Јан 26 2010, 17:18

Марко Матераци, 36-годишниот италијански дефанзивец во редовите на шампионоит Интер сака да се наоѓа во центарот на вниманието дури и кога не игра.Тоа беше случај и во дербито против Милан. Нероазурите ги победија росоњерите со 2-0 и со тоа направија огромен чекор кон освојувањето на скудетото а Матераци кој целиот натпревар го гледаше од клупата ја превзеде главната улога при славењето.

Веднаш по завршувањето на натпревареот тој истрча да слави со своите колеги но на себе носеше маска од италијанскиот премиер Силвио Берлускони, сопственик на тимот на Милан.

„Како и секогаш, што и да направи Матераци тоа предизвикува огромна прашина. Дури и кога ќе стави една обична карневалска маска која можете да ја купите било каде“.

„Немав никакви лоши намери да повредам или да навредам некого само сакав да бидам сигурен дека и самиот Берлускони се насмевнал кога ме видел“, напиша лошото момче на својата веб страна.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот