Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by GBL on Сре Дек 02 2009, 16:45

Сите админи и што се уште активни на форумот нека пишат тука ..

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by Александар on Вто Дек 08 2009, 16:57

има граница за тоа до кога треба да пишат сите што се активни Smile
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Дек 09 2009, 15:21

eve
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by GBL on Саб Јан 09 2010, 18:17

Александар напиша:има граница за тоа до кога треба да пишат сите што се активни Smile
ахахахаа Very Happy

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by vlado_sk on Вто Јан 26 2010, 12:32

чек сеа јас сум нов админ.здраво на сите, ке се трудам да овој форум да изгледа како што треба од мене колку што можам.

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пет Јан 29 2010, 00:20

GBL dobra ideja od tvoja strana imat admini na strana no neja posetuvat mozam da recam ni 1 % trebet da se izbrisat .... ako ne idat na forumov,,
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by GBL on Пет Јан 29 2010, 01:26

стари членови од кога е создаден форумот и си остануваат не се бришат дали ке идат или не така ке си останат ..

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by Divine`God on Сре Фед 03 2010, 04:43

еве ме и јас дојдов, и?... кој викаше толку силно по мене? Валјда никојSmile
Форумов треба да Е ЗА НЕШТО а не за СЕШТО затоа не е толку посетуван Very Happy
Divine`God
Divine`God
Администратор
Администратор

Male
Sagittarius

Расположение : Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Cool
Треснал Глупости : 20
Поени : 22
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : У пичку матер,па лево
Ден на регистрирање : 2009-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by borisd on Сре Фед 03 2010, 06:08

Ајм бек! Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by Chapo on Саб Мар 13 2010, 00:59

Smile

Chapo
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 4
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Italia
Ден на регистрирање : 2010-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by Chapo on Саб Мар 13 2010, 01:03


Chapo
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 4
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Italia
Ден на регистрирање : 2010-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука Empty Re: Сите админи што се активни на форумов нека пека пишат тука

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот