Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Kosta on Пон Окт 01 2007, 16:16

Прашањево повеќе е фантазија, ама кога би можеле да изберете што сакате да бидете, после вашата смрт што би избрале ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Окт 02 2007, 00:00

Мов. Евентуално лишај. А може и вирус... ако овие се зафатени.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by MaX on Вто Окт 02 2007, 01:24

Jas bi izbral da sum Duh Very Happy i da gi gonam vo nokite na tie sto ne mi otstapuvale sediste vo avtobus na stari godini Very Happy:D:D:D:D
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by borisd on Сре Окт 03 2007, 02:19

sakam da sum ptica vo let
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Окт 04 2007, 00:01

бесмртен
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Kosta on Вто Окт 09 2007, 19:20

Јас заборавив да одговорам.
Сакам да сум: Пеперутка

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by NIN on Сре Окт 10 2007, 12:51

PTICA i toa orel ili jastreb i slicni na niv. a ako ne - RIS bi mi bilo mnogu soodvetno
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by MaX on Чет Окт 11 2007, 01:11

NIN напиша:PTICA i toa orel ili jastreb i slicni na niv. a ako ne - RIS bi mi bilo mnogu soodvetnoDvoglav Orel? Very Happy:D:D:D:D:D:D:

se zezam🎅
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Kosta on Чет Окт 11 2007, 01:13

HAHAHAHAH

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Bagi on Нед Окт 14 2007, 15:06

peperutka, i ke umram za eden den, pa posle sakam da sum polzav, i da me zgazit nekoj ili da me izejt, i posle sakam da sum guster, i kuce, i mace, i se sakam jas paaaaa..
avatar
Bagi
Студент
Студент

Female
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 52
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-10-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by bonte on Пон Окт 15 2007, 01:34

jas bi sakal da bidam supermen Smile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Kamasutra on Пон Окт 15 2007, 05:41

Ja saka da su mile kitich...ili od ojne brajchana slepine sco se dejana matich ili onega kako go vide breee...
avatar
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by borisd on Пон Окт 15 2007, 20:39

fijata canoski?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Moonchild on Вто Ное 20 2007, 21:55

Jas sakam da sum kniga nekoja

Moonchild
Почетник
Почетник

Female
Cancer

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Ohrid
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by NIN on Сре Ное 21 2007, 14:05

moze i dvoglav orel - ke ima koj da mi go pocesa glavceto
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by borisd on Сре Ное 21 2007, 22:23

јас сега би сакал да сум некое животинче што нема мозок или барем ептен малце мозок колку за да јадење да имам свест и за пиење, за да не можам да се замарам со глупости!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by bonte on Вто Ное 27 2007, 01:52

PUMA
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by MaX on Вто Ное 27 2007, 03:27

jas sakam da sum Adidas Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 14 2008, 03:15

Вампир!! Twisted Evil
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by MaX on Чет Фед 14 2008, 03:22

~MaRyJaNe~ напиша:Вампир!! Twisted Evil

Да да Вампир како не ми текна прано Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 14 2008, 16:46

MaX напиша:
~MaRyJaNe~ напиша:Вампир!! Twisted Evil

Да да Вампир како не ми текна прано Very Happy

Епа вака...Прво јас сум вампирка, после те касам тебе, се прајш и ти вампир...може така? е после можеме заедно да ловиме..
Very Happy
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by bonte on Чет Фед 14 2008, 23:09

max ke se povampirit hahahahah
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Maxxis on Пет Фед 15 2008, 14:38

Bil Gejts Very Happy


Последната промена е направена од на Саб Фед 16 2008, 01:15. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by MaX on Пет Фед 15 2008, 22:21

~The Vampire~ напиша:
MaX напиша:
~MaRyJaNe~ напиша:Вампир!! Twisted Evil

Да да Вампир како не ми текна прано Very Happy

Епа вака...Прво јас сум вампирка, после те касам тебе, се прајш и ти вампир...може така? е после можеме заедно да ловиме..
Very Happy

Може може.Сега само треба да се преродиме :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 17 2008, 02:20

мува :ljolj:
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би сакале да бидете ако повторно би се родиле ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот