Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

BS.Player PRO

Go down

BS.Player PRO

Пишување by MkDvirus on Саб Aвг 29 2009, 03:56


BS.Player - најдобар мултимедијалниот плеер (DivX, AVC HD и видео, филм, аудио, DVD, ЈуТјуб), во светот!
BS.Player ™ се користи од повеќе од 70 милиони мултимедиа корисници низ
целиот свет и тоа е преведен на повеќе од 90 светски јазици. Сите
преземени верзии на нашата бесплатна верзија надминува збирот на сите
преземање на конкурентната медија плеери и плати DivX или DVD плеери.
Бидејќи тој не го кориси многу процесорот на обработка на средства за
репродукција на мултимедијални тоа е погоден за сите оние кои користат
малку помалку способни компјутери. Сега, конечно можете да уживате во
репродукција на HD Водич за AVCHD DVD и филмови со највисок квалитет со
минимални барања систем. BS.Player може репродукција било YouTube филм
директно од интернет и да го снимите локално на диск.
Код:

[url=http://rapidshare.com/files/272149545/BS.Player_Pro_v2.31.974.rar]http://rapidshare.com/files/272149545/BS.Player_Pro_v2.31.974.rar[/url]
avatar
MkDvirus
Почетник
Почетник

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 9
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Во моето тело!
Ден на регистрирање : 2009-08-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот