Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Фергусон нема да купува нов напаѓач

Go down

Фергусон нема да купува нов напаѓач

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Саб Aвг 22 2009, 02:22

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, сер Алекс Фергусон истакна дека е
задоволен со сегашниот состав и нема намера да купува нов напаѓач.Кристијано Роналдо и Карлос Тевез заминаа од Црвените ѓаволи ова лето, а на нивно место дојдоа Антонио Валенсиа и Мајкл Овен.
Фергусон најави дека планира да ги искористи Федерико Македа и Дени Велбек како засилување во сениорскиот тим.
Но, се шпекулира дека шкотланѓанецот сака да го купи Давид Виља од
Валенсија откако Јунајтед постигна само еден погодок во два натпревари
од Премиер лигата.
Фергусон, сепак, ги отфрли тие гласови.
"Дали веќе кажав дека нема да носиме повеќе засилувања во тимот?"- запраша Фергусон.
"Тоа е тоа. Веќе ја кажав својата поента и сигурен сум во тоа. Имаме одлична група играчи"- додаде тoj---
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот