Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Лео Меси и Златан Ибрахимович добија зелено светло за настап на Хуан Гампар Трофејот

Go down

Лео Меси и Златан Ибрахимович добија зелено светло за настап на Хуан Гампар Трофејот

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Чет Aвг 20 2009, 03:04

Екипата на Барселона потврди дека Златан Ибрахимович и Лео Меси се
подготвени за настап на утрешниот дуел со Манчестер Сити во рамките на
Хуан Гампер Трофејот Двајцата играчи целосно го одработија утринскиот тренинг кој беше одржан зад затворени врати во Хуан Гампар Спортскиот Центар.

Според официјалната веб страна на Барселона, клубските доктори на
Каталонците на новинарите им соопштиле дека Лео Меси и Златан
Ибрахимович се подготвени за настап.

Тоа значи дека е можно утре дото да добие шанса за настап на дуелот со Манчестер Сити.

Со тоа се отвара вратата за деби на Шведскиот интернационалец, кој
по пристигнувањето во Барселона замина на операција на зглобот на
левата река, повреда која го спречи да настапи на турнејата во САД.

Што се однесува до Меси тој се опоравува од повреда на бутниот
мускулот на левата нога која ја заработи на интернационална должност со
Аргентина.
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот