Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Хорке Валдано отпатувал за Дортмунд на преговори со Снајдер околу трансферот во Интер

Go down

Хорке Валдано отпатувал за Дортмунд на преговори со Снајдер околу трансферот во Интер

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Чет Aвг 20 2009, 02:31


Според медиумите од Шпанија, генералниот директор
на Реал Мадрид, Хорке Валдано отптувал за Дортмунд за да преговара за
заминувањето на Весли Снајдер во Интер
AS вели
дека Валдано не требал да замине за Дортмунд но поради можноста за преселба на
Весли Снајдер во Интер, Аргентинецот пристигнал во Германија.

Реал Мадрид вечерва ќе одигра пријателски натпревар со екипата на Борусија
Дортмунд, и Валдано се сретнал со играчот и агентот на Снајдер, кој исто така е
во Германија.

Според весникот Валдано во хотелот каде што е сместен Реал Мадрид одржал
разговор со Снајдер кој траел околу 30 минути.

Генералниот директор најверојатно на Холанѓанецот му ја предложил понудата на
шампионот на Италија.

Интересот на Интер за Снајдер во последните неколку дена стана се посилен
откако Жозе Мурињо побарал од Масимо Морати што побрзо да го ангажира
Холанѓанецот.

Првичните најави беа дека Реал ќе се сложи на продажба на поранешниот играч
на Ајакс за околу 20 милиони евра но според последните информации можно е
зделката да биде комплетирана за 15 милиони
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот