Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Мис универзум мами воздишки во топлес издание

Go down

Мис универзум мами воздишки во топлес издание Empty Мис универзум мами воздишки во топлес издание

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Чет Aвг 20 2009, 02:25

Згодната венецуелска мисица Дејана Мендоза отфрлајќи ги непотребните парчиња
облека ги покажа своите волшепства пред читателите на Maxim.

[img][/img]Дејана е се уште актуелната Мис Универзум, а како што нејзиното
’владеење’ се приближува до крајот, убавата Јужноамериканка станува се
послободна и прифаќа секси снимања. Таа се согласила да позира топлес
за магазинот Maxim, а септемвриското издание кое го краси оваа
прекрасна манекенка ќе се појави во киосците дури откако таа ќе и ја
предаде својата круна на наследничката. На тој начин ќе се избегнат
контроверзиите кои редовно ги предизвикуваат разголените фотографии на
мисиците кои за време на својот ’мандат’ со договор се присилени да
негуваат имиџ на чесни девојки .Но, дури и на фотографиите од Maxim, Дејана не открива премногу,
поголемиот дел го препушта на фантазијата на читателите, бидејќи
адутите стратешки ги покрила со рацете или накитот. Но, и тоа е доволно
да ја разгори фантазијата, а кој знае што ќе открие Венецуелката на
следното снимање, кога не ќе мора да глуми ’добра девојка’.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Мис универзум мами воздишки во топлес издание Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот