Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer"

Go down

Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Empty Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer"

Пишување by GBL on Пон Јун 15 2009, 11:29

Оставете коментира ... еве од мене за "Internet Explorer" ја мислам дека за ништо не го бива само вируси може да се фатат и глупости ..

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Empty Re: Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer"

Пишување by borisd on Саб Јун 20 2009, 11:42

Da, da toa e tocno, so IEmoze samovirusi da se fatat, zatoa jas i nego koristam Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Empty Re: Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer"

Пишување by bonte on Саб Јун 20 2009, 11:47

begaj od nego.. .od virusite girp mozit da ne fatit...... Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Empty Re: Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer"

Пишување by GBL on Саб Јун 20 2009, 12:08

ахаха Very Happy

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Empty Re: Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer"

Пишување by Divine`God on Сре Jул 01 2009, 17:32

Треба да се престани со користење на И.Е. од следниве причини:

1. شلارليثبلافافاحييعصيصي
بتعبثبلاثعبلاعثلاهرز2
ثعلغلغقهخللاقلاقثز3
فتنهتفلهقخصهبثقز4
ىهخىلثاق9ثعاللث-ز5
اةهقخا0ثاخ0ثخ9احى9فث8اى98فز6
تهقخالخثاالجثز7
Divine`God
Divine`God
Администратор
Администратор

Male
Sagittarius

Расположение : Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Cool
Треснал Глупости : 20
Поени : 22
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : У пичку матер,па лево
Ден на регистрирање : 2009-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer" Empty Re: Зашто треба да престанете со користенје на "Internet Explorer"

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот