Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Friday The 13th (2009) DVDRip.XviD

Go down

Friday The 13th (2009) DVDRip.XviD

Пишување by GBL on Нед Јун 14 2009, 17:07Информација

Код:
Friday the 13th (2009) EXTENDED

IMDB - http://www.imdb.com/title/tt0758746/ (6.1/10)

Release Date: 13 Feb 2009 (USA)

Genre: Horror

Plot: A group of young adults discover a boarded up Camp Crystal Lake, where they soon encounter Jason Voorhees and his
deadly intentions.

Runtime: 106 min
Language: English
THIS IS THE EXTENDED EDITION
ie not theatrical.

Video:
Aspect Ratio: 2:35-1
FPS 23.976
Res:640x272
Bitrate: XviD @ 1463 kbps

Audio
audio AC3 5.1

eng, spa, fr SUBS

Notes: Enjoy

Слики

[img][/img]Линкови

Код:
http://hotfile.com/dl/6457105/448864e/Friday.The.13th.2009.DVDRip.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/6457116/23dcaf8/Friday.The.13th.2009.DVDRip.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/6457139/60ac35f/Friday.The.13th.2009.DVDRip.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/6457153/73966d8/Friday.The.13th.2009.DVDRip.part4.rar.html

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот